4335 Blandteknik
Såld: 1.600 kr
Såldes den 15 november 2021 -
2094 Akvarell / bla..
Såld: 100 kr
Såldes den 11 september 2020 -
8247 Blandteknik
Stig Fyring (f. 1934), Fyr, signerad, motivet: 19x31
Såld: 1.300 kr
Såldes den 5 maj 2014
Föremål som liknar blandteknik Stig Fyring
- Träfflista
- alla
- Visa alla